Świąteczne krasnale z Lelkowa czekają na nowych właścicieli

i

Autor: arch. GCK Lelkowo Krasnale podarują każdemu, kto udzieli im wsparcia potrzebnego do prowadzonych remontów.

Świąteczne krasnale z Lelkowa czekają na nowych właścicieli - zobacz jakie są ładne!

2020-12-02 9:54

Na nietypowy pomysł wpadli pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia postanowili własnoręcznie wyprodukować świąteczne krasnale, które podarują każdemu, kto udzieli im wsparcia potrzebnego do prowadzonych remontów.

Pandemia ograniczyła działalność ośrodków kultury, zarówno podczas pierwszej jak i drugiej fali ataku wirusa. W Gminnym Centrum Kultury w Lelkowie ten czas wykorzystywany jest na mniejsze i większe remonty.  W ramach modernizacji w lelkowskim centrum wyremontowano m.in.: jedno z pomieszczeń biblioteki, hol sali widowiskowej, oczyszczono podziemia, gdzie powstały nowe pomieszczenia magazynowe. W realizację prac zaangażowali się pracownicy centrum i Urzędu Gminy, pomagają przyjaciele i sponsorzy, którzy dostarczają materiały.

Gminne Centrum Kultury w Lelkowie to także świetlice i filie bibliotek w Wyszkowie i w Zagajach. Obecnie metamorfozę przechodzi również filia biblioteki w Wyszkowie. Do wsparcia remontów można się jeszcze przyłączyć. W podziękowaniu oprócz wdzięczności i satysfakcji, każdy przyjaciel otrzyma świątecznego krasnala.

Na olsztyńskich Jarotach powstaje skate park

Jak daleko jest z Gdyni do Zakopanego? Prawdziwy test na odległości [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Dalej jest z Warszawy do: