Święto Niepodległości w regionie braniewskim w kolorach biało - czerwonej

i

Autor: arch. M-GOK Frombork Kotyliony konkursowe z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury we Fromborku.

Święto Niepodległości w regionie braniewskim w kolorach biało - czerwonej

2020-11-10 19:12

W tym roku przypada 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i będzie ona wyjątkowa z powodu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. W miastach i gminach powiatu braniewskiego odbędą się symboliczne obchody, w których będzie można uczestniczyć zdalnie za pośrednictwem internetu.

W związku z rosnącą liczbą zakażeń wirusem SARS COV-2 Starosta Braniewski i Burmistrz Braniewa wspólnie zachęcają mieszkańców miasta i powiatu do oglądania transmisji uroczystej mszy świętej w internecie. Transmisja dostępna będzie na facebookowych profilach Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta w Braniewie. Transmisja nabożeństwa z Bazyliki Mniejszej pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Braniewie rozpocznie się 11.11.2020r. o godz. 9:30.

W Pieniężnie i we Fromborku w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami także zostaną odprawione nabożeństwa w intencji Ojczyzny (bez gości, bez pocztów sztandarowych). W Pieniężnie dodatkowo o godz. 17.00 odsłonięcie historycznego muralu i mapping 3D (wydarzenie transmitowane, bez udziału publiczności).

- Bądźmy razem. Wywieś flagę – zachęcają samorządowcy powiatu braniewskiego.

Ukwiecona Wolność w Lesznie

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: