Szkolenie strażaków- ochotników z powiatu braniewskiego

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Szkolenie praktyczne realizowane jest zgodnie z wytycznymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Szkolenie strażaków- ochotników z powiatu braniewskiego

2021-03-16 16:03

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie przeprowadziła kolejne szkolenie dla strażaków – ochotników z powiatu braniewskiego. Szkolenie było ukierunkowane na utrzymanie właściwego poziomu gotowości operacyjnej w poszczególnych jednostkach OSP.

Grupa szkoleniowa wśród której są również kobiety /druhny/ liczy 22. osoby. Szkolenie teoretyczne realizowane było metodą na odległość /e-learning/ i zakończone zostało egzaminem sprawdzającym poziom wiedzy nowych adeptów sztuki pożarniczej. Szkolenia praktyczne zrealizowano zgodnie z wytycznymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Pod nadzorem osób funkcyjnych OSP kursanci zapoznali się ze sprzętem, który stanowi wyposażenie pojazdów pożarniczych.

To pierwsze ze szkoleń realizowanych  w reżimie sanitarnym dla strażaków OSP z powiatu braniewskiego w obecnym roku kalendarzowym.

Szkolenie zakończy egzamin, który zostanie  przeprowadzony w siedzibach jednostek OSP po uprzednim zaliczeniu przez kandydatów testu w komorze dymowej.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Dworzec Główny w Olsztynie w opłakanym stanie

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?