Szukali zaginionego przez dwie godziny

i

Autor: KP PSP Braniewo Szukali zaginionego przez dwie godziny

społeczne

Szukali zaginionego przez dwie godziny [ZDJĘCIA]

2023-09-19 8:10

W poniedziałek (18.09) od godzin porannych służby ratownicze powiatu braniewskiego prowadziły poszukiwania na Jeziorze Pierzchalskim. Zarządzono je, bo na brzegu jeziora znaleziono pozostawione rzeczy m.in. ręcznik, koszulkę i spodenki.

Na miejsce skierowano trzy pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie w tym jednostkę pływającą.

Dodatkowo zadysponowana została specjalistyczna grupa ratownictwa wodno - nurkowego z KM PSP w Elblągu. Strażaków wspierali dodatkowo braniewscy policjanci.

W działaniach poszukiwawczych strażacy wykorzystali dwie jednostki pływające. Oprócz sprawdzenia linii brzegowej jeziora, mundurowi z użyli do działań również sonar, którym wykluczyli obecność osoby w wodzie. Do działań również ruszyli płetwonurkowie.

Dzięki apelom w lokalnych mediach o prowadzonej akcji informacja dotarła do osoby, która okazała się właścicielem pozostawionych rzeczy. Mężczyzna skontaktował się z mundurowymi.

Przypomnijmy, że służby prowadziły poszukiwania zaginionego przez 2 godziny.

Uważajcie! Barszcz Sosnowskiego można łatwo pomylić z inną rośliną

Która gwiazda powiedziała te słowa? Sprawdź jak dobrze znasz świat showbizensu

Pytanie 1 z 8
"Nie mów do mnie teraz" to kultowy już tekst...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE