Szybka reakcja strażaków w Długoborze

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Na szczęście pożar nie zniszczył całego obiektu.

Szybka reakcja strażaków w Długoborze

2021-11-08 9:12

Dzięki szybkiej reakcji i akcji strażaków pożar nie zniszczył budynku gospodarczego w miejscowości Długobór w gminie Płoskinia. Ogień najprawdopodobniej przeniósł się na konstrukcję budynku ze składowanych w pobliżu materiałów.

To kolejny przykład na to, jak “łatwo” może dojść do tragedii, i na to jak ważną rolę odgrywają w tzw. terenie jednostki OSP. W środę 03 listopada kolejną, wspólną akcję “na medal” zrealizowali strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Braniewa oraz jednostek OSP z Płoskinia, Pieniężno, Długoboru i Wilcząt. W miejscowości Długobór w gminie Płoskinia zauważono pożar budynku gospodarczego.

Szybka reakcja i akcja strażaków

Skierowani na miejsce strażacy ugasili palące się w pobliżu budynku materiały oraz część konstrukcji ściany obiektu gospodarczego na którą przedostały się płomienie. Zarzewia ognia zostały zlokalizowane i ugaszone. Na szczęście pożar nie zniszczył całego obiektu.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni w przepięknym koncercie!

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]