Takie interwencje zabierają strażakom cenny czas

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Pożar widoczny był z drogi wojewódzkiej nr 507.

Takie interwencje zabierają strażakom cenny czas

2021-08-13 7:00

Pożar śmieci (odpadów) zgromadzonych w pobliżu miejscowości Bobrowiec widać było z daleka. Prawdopodobnie zostały celowo podpalone. Takie interwencje zabierają strażakom cenny czas.

Sierpień to czas  wytężonych prac polowych. Do groźnego pożaru może dojść w każdej chwili. Często takie zdarzenia zgłaszają kierowcy, którzy widzą ogień przejeżdżając w pobliżu. Tym razem pożar widać było z drogi wojewódzkiej nr 507. Do gaszenia ognia  wyjechały dwa pojazdy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Braniewie. Na miejscu okazało się, że paliły się odpady zgromadzone na terenie w pobliżu miejscowości Bobrowiec gm. Braniewo. Prawdopodobnie śmieci zostały celowo podpalone. Strażacy w kilkanaście minut uporali się z pożarem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE