Tego lata w Braniewie odbęda się XIV Warmińskie Spotkania Twórcze

i

Autor: ach. BCK Udział w plenerze weźmie 18. twórców z całej Polski oraz zza granicy.

Tego lata w Braniewie odbędą się XIV Warmińskie Spotkania Twórcze

2021-08-03 12:24

Już 9 sierpnia 2021 w Braniewie startuje kolejna edycja międzynarodowego pleneru malarskiego „XIV Warmińskie Spotkania Twórcze – Międzynarodowy Plener Malarski”. Udział w plenerze weźmie 18 twórców z całej Polski oraz zza granicy.

To ważne spotkanie zarówno dla samych twórców jak i mieszkańców Braniewa, którzy będą mieli okazję przyglądać się ich pracy. Tegoroczna edycja międzynarodowego pleneru malarskiego pod hasłem "XIV Warmińskie Spotkania Twórcze" wystartuje w poniedziałek 09 sierpnia. Udział w plenerze weźmie 18. twórców z całej polski oraz zza granicy. Stworzone przez nich prace można będzie zobaczyć na wystawie poplenerowej w niedzielę 15 sierpnia. Natomiast przez cały poprzedzający tydzień (09.08-14.08.2021), artystów będzie można spotkać w Braniewie i w okolicach oraz  podglądać ich prace na etapie tworzenia. Organizatorem pleneru jest Braniewskie Centrum Kultury, współorganizatorem Urząd Miasta Braniewa,

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]