Uderz w dzwon i zmień świat na lepszy

i

Autor: www.muzeumpieniezno.pl Uderz w dzwon i zmień świat na lepszy

Uderz w dzwon i zmień świat na lepszy

2022-02-08 10:06

Muzeum Misyjno-Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w 9. edycji konkursu plastycznego „Gdy myślę misje …”. Tegoroczne hasło konkursu brzmi „Uderzyć w dzwon”. Głównym celem Konkursu jest uświadomienie uczestnikom faktu, że na świecie wciąż dzieje się wiele zła, które niszczy rodziny i społeczeństwa.

Organizatorzy konkursu pragną, aby uczestnicy mieli świadomość, że od nich już dziś wiele zależy, a w przyszłości będzie zależało naprawdę bardzo dużo.

- Stając się wrażliwymi i lepszymi, mogą zmienić swoje środowisko, a jako dorośli będą mogli sprawić, że świat będzie lepszy, a ludzie szczęśliwsi. Już czas UDERZYĆ W DZWON i zmieniać świat na lepsze - mówią księża Werbiści.

Konkurs trwa od 3 lutego do 4 kwietnia 2022 roku. Prace konkursowe można nadsyłać do 4 kwietnia 2022 r. na adres: Muzeum Misyjno-Etnograficznego Księży Werbistów w Pieniężnie, z dopiskiem: „Gdy myślę misje…”.

Ogłoszenie wyników nastąpi tylko drogą telefoniczną (do laureatów) i internetową (do pozostałych uczestników) we wtorek, 17 maja.

Alek Rogoziński: kup Skradziony klejnot z autografem na wiemiwybieram.pl

QUIZ. Jedzenie na literę ... . Z pozoru proste pytania mogą Cię zaskoczyć!

Pytanie 1 z 26
Inaczej kluski, na literę M: