Wszystkich Świętych 2020 w Braniewie

i

Autor: pixabay.com/ zdjęcie ilustracyjne Wszystkich Świętych w Braniewie w rygorze sanitarnym

Uroczystości Wszystkich Świętych w Braniewie w rygorze sanitarnym. Sprawdź zasady

2020-10-27 7:21

Braniewskie cmentarze są i będą otwarte, ale burmistrz Braniewa apeluje do wszystkich osób odwiedzających o zachowanie wszelkich środków ostrożności i prosi o rozłożenie wizyt na cmentarzach w czasie, aby ograniczyć możliwość zgromadzeń do minimum.

Wszystkich Świętych 2020 w Braniewie

W Braniewie w trakcie obchodów dnia Wszystkich Świętych o bezpieczeństwo oraz sprawne przemieszczanie się w okolicach cmentarzy zadba policja. Zostaną również wyodrębnione specjalne strefy parkingowe z uwzględnieniem parkingów dla osób z niepełnosprawnościami. Miasto przygotowało też nieodpłatną możliwość skorzystania z transportu komunikacji miejskiej w dniach 30 października - 3 listopada.

georadar - szukają pozostałości elbląskiego zamku krzyżackiego

Wszystkich Świętych 2020. Rozkład parkingów przy cmentarzach w Braniewie

  • Cmentarz przy ul. Elbląskiej: przy bramie cmentarnej (dla osób z niepełnosprawnościami), tereny zielone przed cmentarzem, parking na cmentarzu radzieckim, teren zielony przy ul. Wileńskiej.
  • Cmentarz przy ul. Morskiej: na terenie cmentarza (dla osób z niepełnosprawnościami), teren przy ul. Smutnej, plac przy SP3, parking przy ul. Morskiej – naprzeciwko browaru.
  • Cmentarz przy ul. Olsztyńskiej: przy bramie cmentarnej (dla osób z niepełnosprawnościami), parking przy Urzędzie Miasta oraz Dworcu Kolejowym, parking za cmentarzem - wjazd od ulicy Kościuszki.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?