Uszkodził auto. Odpowie za zniszczenie samochodu

i

Autor: www.pixabay.com Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Uszkodził auto. Odpowie za zniszczenie samochodu

2021-02-05 23:37

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi powiatu braniewskiego, którego zatrzymali kryminalni. Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzany uszkodził cudze auto, powodując straty na ponad 2,5 tys. zł.

Do braniewskiej komendy Policji zgłosiła się mieszkanka miasta, informując, że ktoś zniszczył jej samochód. Z relacji zgłaszającej wynikało, że uszkodzeniu uległa powłoka lakiernicza auta, a straty wyceniono na 2600 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni. Funkcjonariusze, tuż po przeprowadzonych oględzinach pojazdu, przystąpili do wytypowania sprawcy przestępstwa, w tym do zweryfikowania informacji uzyskanych od pokrzywdzonej. Jeszcze tego samego dnia do komendy został doprowadzony 30-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego.

Ze zgromadzonego materiału dowodowego wynikało, że to właśnie mężczyzna odpowiedzialny jest za całe zdarzenie. 30-latek w chwili przesłuchania nie negował swojej winy. Teraz odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 23-latka

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE