W Braniewie odbyły się Mistrzostwa Warmii I Mazur w Boksie Olimpijskim

i

Autor: arch. MOS "Zatoka" Braniewo Zawodnicy z miejscowego klubu kilkakrotnie wygrali walki w swoich kategoriach wagowych.

W Braniewie odbyły się Mistrzostwa Warmii i Mazur w Boksie Olimpijskim

2021-03-08 23:50

15 walk punktowych, 5 sparingowych. Braniewianie na podium. Tak w skrócie można podsumować Mistrzostwa Warmii i Mazur w Boksie Olimpijskim, które odbyły się w Braniewie.

Mistrzostwa Warmii i Mazur w Boksie Olimpijskim odbyły się w sobotę 06 marca Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie. Specjalnie wypożyczony na te okazje ring do walk wystawiono w sali sportowej szkoły. W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z różnych klubów regionu. Przedstawiciele sekcji bokserskiej  miejscowego klubu MOS ZATOKA Braniewo  kilkakrotnie wygrali walki w swoich kategoriach wagowych. Za najlepszą walkę turnieju uznano wygrane starcie Pawła Obuchowicza z Braniewa z Kacprem Konieczkiem z Lidzbarka Warmińskiego. Dyrektor MOS ZATOKA Braniewo Andrzej Piróg ma nadzieję, że ten i inne sukcesy braniewskich pięściarzy zachęca młodzież do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Walczył na gołe pięści, teraz idzie na wojnę w Gniewie | Andrzej Kostyra
Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE