W Braniewie odbyły się Mistrzostwa Warmii I Mazur w Boksie Olimpijskim

i

Autor: arch. MOS "Zatoka" Braniewo Zawodnicy z miejscowego klubu kilkakrotnie wygrali walki w swoich kategoriach wagowych.

W Braniewie odbyły się Mistrzostwa Warmii i Mazur w Boksie Olimpijskim

2021-03-08 23:50

15 walk punktowych, 5 sparingowych. Braniewianie na podium. Tak w skrócie można podsumować Mistrzostwa Warmii i Mazur w Boksie Olimpijskim, które odbyły się w Braniewie.

Mistrzostwa Warmii i Mazur w Boksie Olimpijskim odbyły się w sobotę 06 marca Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie. Specjalnie wypożyczony na te okazje ring do walk wystawiono w sali sportowej szkoły. W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z różnych klubów regionu. Przedstawiciele sekcji bokserskiej  miejscowego klubu MOS ZATOKA Braniewo  kilkakrotnie wygrali walki w swoich kategoriach wagowych. Za najlepszą walkę turnieju uznano wygrane starcie Pawła Obuchowicza z Braniewa z Kacprem Konieczkiem z Lidzbarka Warmińskiego. Dyrektor MOS ZATOKA Braniewo Andrzej Piróg ma nadzieję, że ten i inne sukcesy braniewskich pięściarzy zachęca młodzież do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Walczył na gołe pięści, teraz idzie na wojnę w Gniewie | Andrzej Kostyra
Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?