Weekend pod znakiem folkloru w Braniewie

i

Autor: arch. BCK Artystyczno – poznawcze poszukiwania tożsamości warmińskiej.

Weekend pod znakiem folkloru w Braniewie

2022-07-22 6:28

W piątek i w sobotę, 22 i 23 lipca 2022 roku w braniewskim amfiteatrze odbędzie się dwudniowe wydarzenie pod hasłem „Festiwal folkloru”. W programie: koncerty, biesiada warmińska, pokazy, prelekcje. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Weekend pod znakiem folkloru. W piątek i w sobotę, 22 i 23 lipca w braniewskim amfiteatrze odbędzie się dwudniowe wydarzenie pod hasłem „Festiwal folkloru”. Jak zapowiadają organizatorzy będą to artystyczno – poznawcze poszukiwania tożsamości warmińskiej.

Piątek, 22.07.2022

W piątek, 22 lipca o godz. 14.00 rozpocznie się III Biesiada warmińska połączona z prezentacją strojów warmińskich i występami artystycznymi. Na scenie zaprezentują się m.in. członkowie sekcji wokalnych Braniewskiego Centrum Kultury oraz wokalistka i kompozytorka z Olsztyna Joanna Dove.

Sobota, 23.07.2022

W sobotę, 23 lipca zabawa w amfiteatrze Miejskim w Braniewie rozpocznie się również o godz. 14.00. W programie: parada lokalnych zespołów folkowych, prelekcje i warsztaty modowe, występy zespołów: Warmia Braniewo, Jedwabno, Warnijsko Kapela i Polka Dot. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Którą piosenkę Ich Troje lubisz najbardziej?