opony

i

Autor: www.pixabay.com zbiórka gabarytów

Wielkie sprzątanie w Braniewie. Będzie można pozbyć się gabarytów

2021-01-26 12:04

W lutym w Braniewie odbędzie się sześć zbiórek odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektronicznego. Pierwsza w poniedziałek, 1 lutego.

Odpady wielkogabarytowe, które ze względu na swoją objętość nie mieszczą się w standardowych pojemnikach na odpady komunalne np. stoły, krzesła, komody, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, czyste panele i deski (bez elementów plastikowych), ramy okienne (bez szyb), drzwi, wanny, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, wózki dziecięce, suszarki na pranie oraz zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Odpady wielkogabarytowe należy wystawić dzień przed ustalonym dniem zbiórki przy obudowach pojemników na odpady komunalne lub bezpośrednio przed swoje posesje tak, aby nie utrudniały ruchu pojazdów i pieszych. Odpady zgromadzone na terenie posesji (ogrodzonej) nie zostaną odebrane.

Zbiórce nie podlegają:

wszelkiego rodzaju materiały budowlane, remontowe i sanitarne np. umywalki, muszle toaletowe oraz części samochodowe. 

zbiórka gabarytów

i

Autor: UM Braniewo zbiórka gabarytów
Krawcowe z Gdyni szyją maseczki i transparenty dla strajkujących

Jesteś dobrym kierowcą? Sprawdź, czy potrafisz prowadzić auto w trudnych warunkach

Pytanie 1 z 15
Czy jadąc we mgle, możesz spodziewać się wydłużonej drogi hamowania auta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE