Wtorkowa zbiórka krwi – strażacy zapraszają do udziału w akcji!

2021-02-01 23:54

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zapraszają do udziału w akcji poboru krwi. Udział w zbiórce krwi może wziąć każda pełnoletnia osoba.

Akcja przeprowadzona zostanie 02 lutego 2021 roku /wtorek/ w godz. 08:10 – 11:00 w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

- Wszystkich chętnych wraz z dokumentem tożsamości zapraszamy do honorowego oddawania krwi w siedzibie straży pożarnej (Braniewo ul. Plac Strażacki 2). Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem - mówi bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Edyta Górniak płacze i mówi o śmierci
Sonda
Czy wierzysz, że szczepionki na koronawirusa są bezpieczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE