Wygrane derby. Zatoka Braniewo walczy dalej

i

Autor: www.pixabay.com Kolejna szansa na zdobycie punktów już w niedzielę 31 października.

Wygrane derby. Zatoka Braniewo walczy dalej

2021-10-27 6:54

Wygrane derby Zatoki Braniewo. 5 - 0 “braniewskie smoki” pokonały zespół “Błekitnych “ z Ornety. Tym samym ZATOKA wskoczyła na 12. pozycję tabeli forBET IV ligi z dorobkiem 14. punktów. Zgodnie z założeniami trenera zespół walczy o utrzymanie w lidze.

Sobota, 23 października. Stadion Miejski w Braniewie. Kto był w sobotnie popołudnie przy ul. Botanicznej w Braniewie na pewno nie żałuje. „Smoki z Zatoki” “przejechały się” po rywalu zza miedzy. Wygrana 5-0 robi wrażenie. Zatoka do spotkanie przystępowała osłabiona. Na boisku zabrakło: Oskara Rynkowskiego, Wojtka Kimso i Kamila Graczyka, Kacpra Korkliniewskiego, Marcina Sawickiego i Bartka Koczary. Natomiast po długiej przerwie, spowodowanej  sprawami rodzinnymi, pojawił się Piotr Lewandowski -młodszy. Po przepracowaniu kilku treningów, trener dał mu szansę pokazać się na chwilę w tym ważnym derbowym meczu.

Derby z wynikiem 5:0 dla Zatoki

Po słabym początku sezonu i złych spotkaniach wreszcie kibice mogli cieszyć się z wyniku i dobrej gry swoich ulubieńców. Wysoka wygrana cieszy tym bardziej że Zatoka podreperowała zły bilans bramkowy. Obecnie to tylko -1. 17goli strzelonych i 18 straconych.

Kolejna szansa na punkty

Kolejna szansa na zdobycie punktów już w niedzielę 31 października. Zatoka Braniewo zagra na wyjeździe z drużyną Olimpia II Elbląg. Mecz odbędzie się 31 października o godz.13:30 na boisku przy ul. Skrzydlatej w Elblągu.

Polecany artykuł:

Eska gra z Zatoką Braniewo

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Koło śmierci w Cyrku Zalewski. Ten pokaz mrozi krew w żylach!

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?