Pijany uderzył w drzewo - stracił prawo jazdy

i

Autor: www.pixabay.com Wypadek w Braniewie. Kierowca uderzył w drzewo przy ulicy Olsztyńskiej

Wypadek w Braniewie. Pijany kierowca uderzył w drzewo przy ul. Olsztyńskiej

2020-10-12 23:51

Całkowitym brakiem rozsądku i lekkomyślnością wykazał się pewien mieszkaniec powiatu braniewskiego, który pomimo spożytego alkoholu zdecydował się wsiąść „za kółko”. Nieodpowiedzialna jazda 36-latka zakończyła się na przydrożnym drzewie, a kierowca z urazem głowy trafił do szpitala. Teraz odpowie za popełnione przestępstwo.

Policjanci, którzy dotarli na wskazaną ulicę, dostrzegli uszkodzonego opla oraz jego kierowcę, a po chwili poznali przyczynę tej drogowej sytuacji. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 36-latka wykazało, że w chwili zdarzenia miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna, z uwagi na uraz głowy potrzebował pomocy medycznej i trafił do szpitala. Teraz nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwo.

Braniewscy policjanci cały czas przypominają:

  • NIE spożywaj alkoholu jeżeli planujesz prowadzić pojazd.
  • NIE proponuj alkoholu osobie, która zamierza prowadzić.
  • NIE daj się namówić na jazdę samochodem z kierowcą, który pił alkohol! Zero tolerancji dla pijanych na naszych drogach !
Puńsk: Pijany kierowca wjechał w zaparkowane auta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE