Zimowych wypadków ciąg dalszy. Toyota uderzyła bokiem w przydrożne drzewo

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo ( bryg. Ireneusz Ścibiorek ) Kierowco! Dostosuj prędkość do trudnych warunków na drodze.

Zimowych wypadków ciąg dalszy. Toyota uderzyła bokiem w przydrożne drzewo

2021-01-14 6:22

Zimowa aura jednych cieszy, inni mogą mieć kłopoty. Opady śniegu i niskie temperatury powodują, że nawierzchnia dróg w wielu miejscach powiatu braniewskiego jest śliska. Przekonała się o tym kierująca toyotą, która straciła panowanie nad autem i uderzyła bokiem w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło 13 stycznia 2021 roku /środa/ kilkanaście minut po godzinie 15.00 na drodze powiatowej Pakosze -Kierpajny Wielkie. Kierująca toyotą straciła panowanie nad autem i uderzyła bokiem w przydrożne drzewo. Na miejscu wypadku jako pierwsi pojawili się strażacy ochotnicy z Pieniężna. Ratownicy musieli wykorzystać zestaw narzędzi hydraulicznych, aby usunąć drzwi kierowcy i umożliwić ewakuację rannej kobiety.

Na miejsce wypadku skierowano również dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze powiatowej został wstrzymany. Poszkodowana została zbadana przez załogę zespołu ratownictwa medycznego. Czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia prowadzą funkcjonariusze policji. Strażacy proszą o zachowanie ostrożności na drogach z uwagi na trudne warunki pogodowe.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Atak zimy w Polsce. Tak po śnieżycy wygląda Olkusz

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?