Za nami czwarta kolejka Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

i

Autor: www.pixabay.com Zdjęcie stanowi ilustrację do materiału

Za nami czwarta kolejka Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

2022-11-17 10:08

Rozegrane spotkania nie zawiodły kibiców i sympatyków. Przede wszystkim mecze rozegrały ze sobą drużyny ze ścisłej czołówki.

Już w pierwszym pojedynku doszło do spotkania drużyny De Reiger z nadspodziewanie dobrze prezentującą się drużyną Oldboys/FC2000. Mimo wysokiego zwycięstwa De Reiger 7:2 mecz stał na wysokim poziomie i dopiero w końcówce, kiedy Oldboys/FC2000 dążyli do wyrównania mistrzowie wykorzystali błędy przeciwnika kończąc kontry ładnymi akcjami zakończonymi strzeleniem bramek.

Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie rozegrały drużyny przewodzące dotychczas w rozgrywkach BALPN. W drugim spotkaniu z Mundurowymi lepiej rozpoczęły Słodkie Sny, ale nie wykorzystały doskonałych okazji co się zemściło, bo dwie ładne akcje Mundurowi zamienili na szybko strzelone bramki i mieli kolejne okazje na podwyższenie wyniku. Wydawało się, że jest po meczu, ale Słodkie Sny kolejne minuty grały z sercem i zaangażowaniem co pozwoliło im w ostatniej minucie pierwszej połowy strzelić po pięknej drużynowej akcji bramkę kontaktową. Druga połowa to ciągły pressing ze strony Słodkich Snów, stróże prawa nie wykorzystywali stworzonych akcji, dwa razy trafili w poprzeczkę a raz w słupek. Ostatnia minuta ponowie rozstrzygnęła o losach spotkania i była szczęśliwa dla Słodkich Snów bo po faulu bramkarza i strzelonym karnym doszło do wyrównania a po rozpoczęciu od środka w ostatniej już akcji stróże prawa nie wykorzystali kolej sytuacji sam na sam. Z wyniku remisowego 2:2 bardziej zadowolona była ekipa Słodkich Snów, która zapracowała na niego zaangażowaniem i wolą walki.

Bardzo dobry początek w trzecim meczu miał Apartament. Z przyjezdnymi z Zagaj zapowiadał łatwe zwycięstwo bo już po 3. minutach Apartamentowcy prowadzili dwiema bramkami. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Co prawda jeszcze na początku drugiej połowy Apartament prowadził 4:1 jednak Granica, znana ze swojej waleczności i gry do końca, stwarzała coraz więcej sytuacji strzeleckich. Po dobrej i skutecznej końcówce Granica doprowadziła do remisu, a mecz zakończył się wynikiem 4:4.

W ostatnim pojedynku tej kolejki Talent Team otrzymał walkowera 5:0 w spotkaniu z Baranki Boże.

Pauzowała ekipa Amators.

Inf. prasowa BALPN Team

P.SOLOCH: UKRAINA NIE BĘDZIE WSPÓŁGOSPODARZEM ŚLEDZTWA

Nieznane auta PRL

Pytanie 1 z 10
Trzydrzwiowe nadwozie, płyta podłogowa z Fiata 125p i przegrana konkurencja z Polonezem. Ten model nigdy nie trafił do produkcji, a nazywał się...
FSO Ogar