Ze łzami w oczach dziękowali za szlachetne dary

i

Autor: arch. Szlachetna paczka Braniewo Wolontariusze i darczyńcy to Anioły akcji "Szlachetna paczka".

Ze łzami w oczach dziękowali za "szlachetne dary"

2021-12-13 6:24

18 rodzin z Braniewa i okolic otrzymało w “weekend cudów” wsparcie Szlachetnej Paczki. Przez ostatnie tygodnie darczyńcy realizowali kolejne wskazania z listy prezentów, a wolontariusze w miniony weekend (11-12 grudnia) rozwieźli paczki do wskazanych rodzin.

Ze łzami w oczach dziękowali za szlachetne dary. W “weekend cudów” wsparcie akcji „Szlachetna Paczka” otrzymało 18 rodzin z Braniewa i okolic. Jak zwykle było wiele emocji, także tych ściskających gardło, były łzy szczęścia i wzruszenia, szczere uśmiechy, wielka radość i wdzięczność.

Szlachetna paczka – szlachetna pomoc

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

- Już dziś w imieniu swoim i rodzin ślemy ogromne podziękowania naszym Aniołom - Darczyńcom oraz wszystkim, którzy byli z nami, wspierali nasze działania i wierzyli, że się uda. Bez Was nie byłoby Cudu – podsumowuje akcję w rejonie Braniewa i okolic liderka Katarzyna Pawlicka.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Pstrąg właściwości odżywcze - dlaczego warto jeść pstrąga?

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?