Złodziej pojawił się na placu zabaw w Braniewie

i

Autor: www.pixabay.com Z wnętrza dziecięcego wózka zniknęły wartościowe rzeczy.

Złodziej pojawił się na placu zabaw w Braniewie

2021-06-18 8:29

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło na jednym z braniewskich placów zabaw. Będąca na placu matka z dzieckiem na chwile pozostawiła wózek bez nadzoru. Okazje wykorzystał pewien 50-latek, który ukradł znajdujące się wewnątrz rzeczy osobiste kobiety, m.in. portfel z pieniędzmi oraz telefon.

Na miejsce skierowano policyjny patrol. W rozmowie z pokrzywdzoną funkcjonariusze ustalili, że z wnętrza dziecięcego wózka zniknęły jej wartościowe rzeczy, a wśród nich m.in. telefon komórkowy oraz portfel.

Mężczyzna obserwował kobietę

Kobieta dodała, ze kradzieży mógł dokonać pewien nieznany jej mężczyzna, który znajdował się w pobliżu wózka, gdy ona w tym czasie bawiła się z dzieckiem. Poszkodowana opisała sprawcę, a policjanci od razu ruszyli jego tropem patrolując bacznie ulice miasta.

50-latek nie nacieszył się łupem zbyt długo. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy patrolówki. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim skradzione rzeczy. Z miejsca interwencji podejrzany trafił na komendę, gdzie spędził noc. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za który kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Jak nauczyć dziecko jeździć na rowerze?
Sonda
Czy publikujesz zdjęcia dzieci w Internecie?