Zmorzył go sen podczas jazdy. Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

i

Autor: www.pixabay.com

Zmorzył go sen podczas jazdy. Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

2020-10-16 23:44

Historia ta, mogła mieć tragiczny finał. Policjanci z braniewskiej ,,drogówki'' pracowali na miejscu kolizji w pobliżu Nowicy (gm.Wilczęta). Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy 36-latek najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna z urazem nogi został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że podróżujący citroenem 36-latek najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala, jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Historia ta, mogła mieć niestety tragiczny finał. Policjanci apelują do wszystkich kierowców, by nigdy nie wsiadali ,,za kółko'', gdy czują się zmęczeni.

Kiedy zacznie nas morzyć sen podczas jazdy – zatrzymajmy się, odpocznijmy i nabierzmy sił. Zmęczenie wpływa negatywnie na naszą koncentrację, a tym samym czas reakcji się wydłuża – tłumaczą policjanci z Braniewa.

Dramatyczne chwile na pasach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE