89 komputerów, 389 laptopów i  19 tabletów trafi do mieszkańców Braniewa

i

Autor: www.pixabay.com Zdjęcie stanowi ilustrację do materiału

89 komputerów, 389 laptopów i 19 tabletów trafi do mieszkańców Braniewa

2023-02-27 10:04

Taki sprzęt trafi niebawem do rodzin byłych pracowników pegeerów z terenu Braniewa. Sprzęt o wartości ponad miliona złotych trafił już do braniewskiego ratusza i niebawem zacznie się proces jego wydawania.

W trakcie rozstrzygnięcia przetargu na dostawę sprzętu pozostały wygenerowane oszczędności za które można było zakupić dodatkowy sprzęt komputerowy dla osób znajdujących się na liście rezerwowej oraz słuchawki dla każdego uczestnika projektu. Doposażony w słuchawki sprzęt komputerowy trafi do odbiorców.

Termin wydawania sprzętu: od 27 lutego 2023 roku do 10 marca 2023 roku

Wydanie sprzętu nastąpi w następujących placówkach:

• Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi, • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, • Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ziemi Braniewskiej• Centrum Usług WspólnychW sprawie terminu i miejsca odbioru sprzętu komputerowego, pracownicy Szkół oraz Centrum Usług Wspólnych w Braniewie skontaktują się (telefonicznie i poprzez dziennik elektroniczny) ze wszystkimi osobami, które złożyły wniosek i został on pozytywnie rozpatrzony.

Jann zabrał głos po przegranej w preselekcjach. Trzyma kciuki za Blankę?

QUIZ: Rozpoznasz piosenki po fonetycznym zapisie tekstów?

Pytanie 1 z 12
"Jomaha, jomasoł. Aj kip it szajnin ewyrłer aj goł. Jomaha, jomasoł. Ajl bi holdin it forewer, stej łiw ju tugeder." - to piosenka zespołu Modern Talking. Która?