Agresywny 37-latek trafił do więzienia. Jedną z ofiar uderzył młotkiem w głowę

i

Autor: www.pixabay.com

Agresywny 37-latek trafił do więzienia. Jedną z ofiar uderzył młotkiem w głowę

2021-05-11 9:33

Podejrzany mężczyzna w ciągu jednego dnia, chcąc ukraść, pieniądze, zaatakował dwie osoby. Jedną z nich uderzył w głowę młotkiem. Do zdarzenia doszło w Pieniężnie.

W środę (05.05.2021) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o tym, że do przychodni na terenie Pieniężna trafił mężczyzna z obrażeniami głowy. W związku z podejrzanymi okolicznościami powstania ran, na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że został on zaatakowany przez 37-latka, który uderzył go w głowę młotkiem.

Ranny mężczyzna trafił do szpitala, a sprawą zajęli się kryminalni

Funkcjonariusze gromadząc skrupulatnie wszelkie informacje ustalili, że sprawca próbował okraść pokrzywdzonego. Co więcej, z informacji policjantów wynikało, że tego samego dnia 37-latek zaatakował jeszcze innego mężczyznę, tym razem uderzając go w twarz. W czwartek kryminalni współpracując z policjantami z Posterunku Policji w Pieniężnie zatrzymali podejrzanego, którego następnie doprowadzili do komendy.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, funkcjonariusze wystąpili wspólnie z prokuratorem z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 37-latka. W piątek (06 maja)  w braniewskim sądzie zapadła decyzja, że najbliższe miesiące podejrzany spędzi w więziennej celi. Za przestępstwo rozboju kodeks karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

4-letnia Iza zginęła pod kołami ładowarki
Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?