Braniewo gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

i

Autor: arch. WOŚP Braniewo W Braniewie trwa 30. Finał WOŚP.

Braniewo gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

2022-01-30 12:25

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w powiecie braniewskim od samego rana. W Braniewie na ulice wyruszyli wolontariusze, którzy z pełnymi puszkami wracają co chwilę do Braniewskiego Centrum Kultury. Tam o godz. 15.00 rozpocznie się koncert.

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra Braniewskie Centrum Kultury. Tam od rana jest gorąco I wesoło., Na zainteresowanych czeka: kawiarenka WOSP i wiele niespodzianek. Na swoje stoiska zapraszają np. strażacy ochotnicy, motocykliści, poszukiwacze skarbów i płetwonurkowie.

Braniewo gra

W Braniewie tradycyjnie z WOŚP zagrali już członkowie Stowarzyszenia Braniewskich Morsów, grupa "Rozbiegane Braniewo".  O godz. 15.00 w BCK rozpocznie się wielkoorkiestrowy koncert. W programie m.in. prezentacje artystyczne członków sekcji funkcjonujących w centrum, pokaz twórczości braniewskiego DJ Van DII oraz występy zespołów Rivers z Mławy i Leszy z Pieniężna. 30. Na godz. 20.00 planowane jest wypuszczenie światełka do nieba z Braniewa.

Lelkowo

Z WOŚP gra Gminne Centrum Kultury. Kwesty uliczne w gminie i koncert plus licytacje. Koncert rozpocznie się o godz. 13.00  i będzie  połączony z licytacja gadżetów. Na scenie lelkowskiego centrum wystąpią m.in.: solista z Ukrainy Oleksandr Sukhomlin, zespół Sekret oraz dzieci z sekcji artystycznych. Wolontariusze z puszkami WOŚP kwestują  nie tylko w Lelkowie. Można ich spotkać także w Zagajach, Bieńkowie, Wyszkowie, Kwiatkowie, Grabowcu, Głębocku, Dębowcu I w Wilknitach.

Frombork

We Fromborku pobiegną dla Orkiestry. I będzie to już 13 Fromborski Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zaplanowali start w niedzielę 30 stycznia o godz. 13.00. Zbiórka na rynku miejskim. Zapisy prowadzone będą w dniu biegu od godz. 11.00 w Zespole Szkół we Fromborku. Koszt wpisowego wynosi: 25 zł dorośli, 15 zł dzieci.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Czy wspierasz WOŚP?
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w Polsce?