Braniewo: Uderzył tępym przedmiotem 39-latka w głowę

i

Autor: KMP Elbląg Braniewo: Uderzył tępym przedmiotem 39-latka w głowę

Braniewo: Uderzył tępym przedmiotem 39-latka w głowę

2023-01-26 11:06

24-letni mieszkaniec Braniewa podczas kłótni z 39-latkiem uderzył go w głowę tępym narzędziem. Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala. Sprawca został zatrzymany i osadzony policyjnej celi, grozi mu kara nie mniejsza, niż 3 lata pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny braniewskiej komendy otrzymał informację o mężczyźnie, który z urazem głowy stawił się do izby przyjęć braniewskiego szpitala. Policjanci w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że 39-latek doznał urazu w wyniku uderzenia obuchem siekiery. Sprawcą tego zdarzenia miał być jego znajomy 24-latek, z którym wcześniej spożywał alkohol.

W trakcie kłótni spowodowanej nieporozumieniem dotyczącym pieniędzy, miał chwycić za siekierę i jej obuchem uderzył 39-lata w tył głowy. W wyniku podjętych czynności policjanci jeszcze tej samej nocy zatrzymali sprawcę zdarzenia.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał niemal promil alkoholu w organizmie. 24-letni mieszkaniec Braniewa po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za który przewidziana jest kara pozbawienia wolności, nie krótsza niż 3 lata.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Braniewska Prokuratura wystąpiła do Sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt wobec 24-latka.

Barwy szczęścia, odcinek 2744: Klara nie wróci już z USA? Agata wesprze Huberta w opiece nad Marys

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."