Braniewscy strażacy już oficjalnie  mają nowego komendanta

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo, A. Jarzębski

Braniewscy strażacy już oficjalnie mają nowego komendanta

2021-04-26 23:50

Ostatnie dwa miesiące pełnił obowiązki komendanta braniewskich strażaków. Od 27 kwietnia oficjalnie obejmuje stanowisko. Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Tomasz Komoszyński powołał bryg. Ireneusza Ścibiorka na Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie.

Bryg. Ireneusz Ścibiorek zastąpił na stanowisku komendanta braniewskich strażaków bryg. Zbigniewa Januszko, który pod koniec lutego br. odszedł na emeryturę.

Nowy komendant służy w straży pożarnej od ponad 20. lat. Ostatnio był dowódcą jednostki ratowniczo – gaśniczej i aktywnym oficerem prasowym, który na bieżąco relacjonował w mediach strażackie akcje i interwencje. Jego głos dobrze znają także słuchacze radia ESKA Braniewo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Złodziej alkoholu wybrał fatalne miejsce. Wbiegł z towarem pod radiowóz!
Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE