Braniewskie rajdy rowerowe z wyjątkowymi medalami

i

Autor: arch. BKS "Szybki struś" Medal w formie miniaturkowej Ustawy Konstytucyjnej z 3 maja 1791 roku.

Braniewskie rajdy rowerowe z wyjątkowymi medalami

2021-05-12 7:42

Rajdy rowerowe z wyjątkowymi medalami. Takie wyprawy organizuje Braniewski Klub Sportowy „Szybki Struś”. Za udział w ostatnim rajdzie, który zorganizowano 09 maja z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, uczestnicy wyprawy otrzymali medale w formie miniaturkowej Ustawy Konstytucyjnej.

Braniewski Klub Sportowy “Szybki struś” każdego roku organizuje rajdy rowerowe skierowane do wszystkich chętnych. I mimo, że czasami są to trasy o długości kilkudziesięciu kilometrów, to tempo jazdy jest dostosowane do uczestników danej wyprawy.

- To nie są wyścigi. To ma być relaks na łonie przyrody w towarzystwie rodziny i fajnych ludzi – powtarza organizator Sławomir Wądołowski.

Dodatkową atrakcją rajdów “Szybkiego strusia” są medale, które uczestnicy otrzymują za udział w rajdzie. Mają różne kształty, są kolorowe i dostosowane do okazji. Za udział w ostatnim rajdzie, który zorganizowano 09 maja z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, uczestnicy wyprawy otrzymali medale w formie miniaturkowej Ustawy Konstytucyjnej z 1791 roku. W czasie tej  wyprawy, jej uczestnicy przejechali ponad 40 kilometrów po drogach powiatu braniewskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?