Dodatkowe punkty wydawania maseczek ochronnych w Braniewie

i

Autor: www.pixabay.com Maseczki wydawane będą przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej Miasta Braniewa.

Dodatkowe punkty wydawania maseczek ochronnych w Braniewie

2021-03-24 23:50

W sobotę (27 marca) w Braniewie uruchomione zostaną dwa uliczne punkty wydawania ochronnych maseczek jednorazowych z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Maseczki wydawane będą przez strażaków – ochotników.

W marcu do Braniewa dotarło 68 tys. sztuk ochronnych maseczek jednorazowych z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Maseczki w pierwszej kolejności trafiły do MOPS-u oraz do instytucji pomocowych. Tam zostały przekazane podopiecznym. W mieście uruchomiono 10 punktów wydawania maseczek, do których mogli zgłaszać się mieszkańcy Braniewa. Maseczki były wydawane bezpłatnie dla każdego chętnego w pakietach po 4 sztuki. Punkty już zakończyły swoją działalność, ale nie we wszystkich punktach maseczki zostały odebrane. Wobec powyższego, w celu umożliwienia zaopatrzenia się osób które nie miały możliwości odbioru maseczek w dniach funkcjonowania punktów, 27 marca 2021r. (sobota), w godz. 10:00-14:00 (lub do wyczerpania zapasów), mieszkańcy mogą zgłosić się do punktów odbioru w podanych lokalizacjach:

  1. Plac przed sklepem Biedronka na skrzyżowaniu ul. Kościuszki/Gdańska.
  2. Teren zielony przy BCK w Braniewie (przed Bazyliką).

Maseczki wydawane będą przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej Miasta Braniewa.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Szturm na darmowe maseczki w Warszawie
Sonda
Co myślisz o nauce i pracy z domu?