Krasnale  pomogły w remoncie Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie

i

Autor: arch. GCK Lelkowo Darowizny przeznaczono na prace związane z remontem i modernizacją sceny GCK.

Krasnale pomogły w remoncie Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie

2021-02-19 23:52

Scena w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie przeszła generalny remont. Prace remontowe udało się wykonać m.in. dzięki darowiznom pozyskanym od darczyńców za pośrednictwem świątecznych krasnali. Była to przedświąteczna akcja bożonarodzeniowa.

Kolorowe krasnale uszyte w centrum kultury trafiały w ramach podziękowań do hojnych darczyńców. Po zakończeniu grudniowej akcji rozdawania świątecznych krasnali Ewa Żuryło, dyrektor GCK  obiecała, że otrzymane darowizny przeznaczone zostaną na prace związane z remontem i modernizacją sceny w sali widowiskowej.

I tak się stało. W ramach  modernizacji zainstalowano  oświetlenie sceniczne, założone zostały nowe zabezpieczenia elektryczne, pojawił się  dźwiękochłonny horyzont, a ściany pomalowane zostały   na sceniczny czarny kolor.

Centrum Kultury w Lelkowie do pełnego wyposażenia sceny musi kupić i zainstalować jeszcze nowe nagłośnienie oraz kurtynę. Na zebranie funduszy też mają nowy i ciekawy pomysł. Szczegóły ogłoszą już wkrótce.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Jeden z najwyższych wieżowców w Warszawie otwarty!

Święta kościelne. Czy znasz najważniejsze daty?

Pytanie 1 z 10
Kiedy obchodzimy Trzech Króli?