Mają pomysł na promocję życzliwości i tolerancji

i

Autor: www.pixabay.com

Mają pomysł na promocję życzliwości i tolerancji

2020-11-13 23:47

Chcą promować tolerancję i życzliwość. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Braniewie z okazji obchodów Światowego Dnia Życzliwości organizuje konkurs na wiersz, rymowankę lub motto dotyczące wzajemnej życzliwości i postawy tolerancji.

- Życzliwość bez wątpienia powinna odgrywać doniosłą rolę w codziennym życiu każdego człowieka. Przychylne nastawienie do świata, uśmiech, miłe słowo, uprzejmy gest potrafią wprowadzić w dobry nastrój oraz sprawić, że ludziom wokół lepiej się żyje – twierdzą organizatorzy konkursu.

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości, który przypada 21 listopada Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Braniewie organizuje konkurs na wiersz, rymowankę lub motto dotyczące wzajemnej życzliwości i postawy tolerancji.

Konkurs jest skierowany do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych powiatu braniewskiego. Prace należy przysyłać do 23 listopada na adres mailowy poradni (sekretariat@pppbraniewo. edu.pl).

- 21 listopada wyślijcie swoim nauczycielom/koleżankom/kolegom/sąsiadowi ikonki z uśmiechem – apelują organizatorzy konkursu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kayah i Viki Gabor zawładnęły sceną!

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?