Możesz wstąpić w szeregi 9 braniewskiej brygady

i

Autor: fanpejdż 9. bbkp Możesz wstąpić w szeregi 9 braniewskiej brygady

Możesz wstąpić w szeregi 9 braniewskiej brygady

2021-10-11 9:46

9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej to prężnie rozwijająca się jednostka Wojska Polskiego. Ciągle poszukuje też chętnych do pracy.

9 Brygada prowadzi nabór we wszystkich korpusach, ale obecnie najpilniej poszukiwani są żołnierze w stopniu szeregowego na stanowiska:

kierowca kategorii C mechanik łącznościowiec/informatyk.

W 9BBKPanc. możesz też pełnić służbę na stanowisku: ratownik medyczny. W tym przypadku wymagany jest stopień wojskowy: min. kapral. Zgłaszających się do 9 brygady prosimy o zabranie następujących dokumentów:

wypełniona ankieta i druk RODO kopia książeczki wojskowej, odpis lub kopię uwierzytelnioną dokumentu stwierdzającego uzyskanie wymaganego wykształcenia, kopię uwierzytelnioną dowodu osobistego, kopię uwierzytelnioną prawa jazdy, dokument potwierdzający posiadany stopień (dotyczy: Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, ABW, itp.), inne uwierzytelnione dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacji i umiejętności niezbędnych na stanowisku służbowym, na które zainteresowani maja być wyznaczeni po powołaniu do zawodowej służby wojskowej.

Szczegółowych informacji udzielają żołnierze sekcji personalnej 9BBKPanc. pod nr. tel.: 261-315-273, 727-013-427.

W Bydgoszczy powstał nowy mural. Działa na środowisko jak 400 drzew!
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE