Możesz wstąpić w szeregi 9 braniewskiej brygady

i

Autor: fanpejdż 9. bbkp Możesz wstąpić w szeregi 9 braniewskiej brygady

Możesz wstąpić w szeregi 9 braniewskiej brygady

2021-10-11 9:46

9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej to prężnie rozwijająca się jednostka Wojska Polskiego. Ciągle poszukuje też chętnych do pracy.

9 Brygada prowadzi nabór we wszystkich korpusach, ale obecnie najpilniej poszukiwani są żołnierze w stopniu szeregowego na stanowiska:

kierowca kategorii C mechanik łącznościowiec/informatyk.

W 9BBKPanc. możesz też pełnić służbę na stanowisku: ratownik medyczny. W tym przypadku wymagany jest stopień wojskowy: min. kapral. Zgłaszających się do 9 brygady prosimy o zabranie następujących dokumentów:

wypełniona ankieta i druk RODO kopia książeczki wojskowej, odpis lub kopię uwierzytelnioną dokumentu stwierdzającego uzyskanie wymaganego wykształcenia, kopię uwierzytelnioną dowodu osobistego, kopię uwierzytelnioną prawa jazdy, dokument potwierdzający posiadany stopień (dotyczy: Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, ABW, itp.), inne uwierzytelnione dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacji i umiejętności niezbędnych na stanowisku służbowym, na które zainteresowani maja być wyznaczeni po powołaniu do zawodowej służby wojskowej.

Szczegółowych informacji udzielają żołnierze sekcji personalnej 9BBKPanc. pod nr. tel.: 261-315-273, 727-013-427.

W Bydgoszczy powstał nowy mural. Działa na środowisko jak 400 drzew!
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?