Na drogach i bezdrożach Powiatu Braniewskiego

i

Autor: arch. BCK Autorem prezentowanych zdjęć będzie braniewianin Jóżef Błażewicz.

Na drogach i bezdrożach Powiatu Braniewskiego

2021-08-13 7:00

"Na drogach i bezdrożach Powiatu Braniewskiego" - to tytuł najnowszej wystawy fotograficznej, na otwarcie której zaprasza Braniewskie Centrum Kultury. ESKA jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

Autorem prezentowanych zdjęć będzie braniewianin Józef Błażewicz. Od dawna zajmuje się malarstwem i fotografią artystyczną. Lubi naturę i przyrodę, którą uwiecznia na swoich zdjęciach. Dostrzega to, czego nie widzą inni.

Kocha zwierzęta

Swoje serce oddaje zwłaszcza tym bezdomnym, którymi opiekuje się m.in. jako pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Braniewie.

Wernisaż wystawy Józefa Błażewicza pt. "Na drogach i bezdrożach Powiatu Braniewskiego"   odbędzie się w piątek 13 sierpnia o godz. 19.00 w Galerii “W podziemiach” Braniewskiego Centrum Kultury. Wstęp jest wolny. Radio ESKA jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Zobacz jak powstaje serial Rolnicy. Podlasie
Sonda
Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE