Na razie nie mieli szczęścia na boisku

i

Autor: MH Zatoka Braniewo walczy o punkty. Na razie sytuacja w tabeli wygląda bardzo słabo.

Na razie nie mieli szczęścia na boisku

2022-03-31 23:57

Piłkarze Zatoki Braniewo szykują się do trzeciego spotkania w ramach wiosennych rozgrywek forBET IV ligi. Na razie nie mieli szczęścia na boisku.

“Smokom z Braniewa” nie udała się inauguracja rundy wiosennej 2022. Pierwsze spotkanie (19 marca) z Granicą Kętrzyn przegrali 0-4. Porażka była tym bardziej bolesna, że doznana na swoim własnym boisku. W kolejnym spotkaniu 26 marca z Polonią Lidzbark Warmiński (piąta drużyna forBET IV ligi) dwa gole dla Braniewa zdobyli: Radosław Grzyb i Oskar Rynkowski, ale i tak rywal z Lidzbarka Warmińskiego wygrał spotkanie 6:2.

Do trzech razy sztuka

Trzeci mecz  rundy wiosennej rozgrywek forBET IV ligi i kolejna szansa na punkty już w sobotę 02 kwietnia. Zatoka Braniewo zagra na własnym boisku z drużyną MKS Mazur Ełk. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Botanicznej 4. Wstęp wolny.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Marianna Schreiber robi z piłką cuda na boisku
Sonda
Czy Polska odniesie sukceś na MŚ Katar 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE