Zatoka rozpocznie wiosnę na własnym boisku

i

Autor: MH Przed Zatoką trudna wiosna.

Zatoka rozpocznie wiosnę na własnym boisku

2022-03-18 7:04

Piłkarze Zatoki Braniewo zakończyli serię spotkań kontrolnych w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Bilans tych meczów to: 4 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Pierwszy mecz rundy wiosennej forBET IV ligi zagrają w sobotę 19 marca.

Drużyna rozpoczęła przygotowania do wiosennego sezonu 19 stycznia. Zgodnie z planem trenera Daniela Koguta zespół rozegrał 8 sparingów. Oprócz meczów kontrolnych piłkarze mieli rozpisaną szeroką gamę treningów i aktywności które pozwoliły im wyjść z „zimowego snu”. W tym czasie w drużynie nastąpiły też zmiany kadrowe. I tak w sobotę 19 marca Zatoka zaczyna bój o czwartoligowy byt.

- Przed Zatoką bardzo trudna wiosna. Za nami nieudana jesień, jednakże z optymizmem patrzymy na rozpoczynającą się w sobotę rundę wiosenną 2022. Meczem z Granicą Kętrzyna zaczynamy ciężki bój o punkty i czwartoligowy byt. Wszystko w głowach i nogach naszych „Smoków”, bo kto jak nie Oni i kiedy jak nie teraz – mówi Robert Walczak z MKS “Zatoka” Braniewo.

Smoki z Zatoki zagrają na swoim własnym boisku. Początek spotkania o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Botanicznej 4 w Braniewie. Ważna informacja dla kibiców. Wstęp na  spotkanie jest wolny.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Córka muzyka zespołu Myslovitz w „The Voice Kids”