Na zakończenie ferii 2022 poszli w las

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Wspólne zdjęcie na pamiątkę spotkania.

Na zakończenie ferii 2022 poszli w las

2022-02-08 12:40

Pogoda nie była łaskawa dla nich łaskawa, jednak atmosfera rozgrzewała wszystkich, którzy przybyli na spotkanie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej oraz z przedstawicielem Nadleśnictwa Zaporowo. Zbiórka chętnych odbyła się w lesie.

Na zakończenie ferii 2022 poszli w las

- to hasło wydarzenia, które na zakończenie ferii 2022, które zorganizowała Komisja ds. Młodzieży i Sportu ZOP Z OSP RP w Braniewie. Spotkanie odbyło się w lesie na terenie terenów, którymi opiekuje się Nadleśnictwo Zaporowo.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zaprezentowali sprzęt oraz opowiedzieli młodzieży z zawodzie strażaka. Najmłodsi mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi strażacy. Przedstawiciel Nadleśnictwa Zaporowo Antoni Czyż przybliżył miejsce w którym spotkali się uczestnicy rajdu, omówił zasady bezpiecznego wypoczynku w lesie oraz zwrócił uwagę na zniszczenia obszaru leśnego, które dokonał silny wiatr.

Przyroda, natura, spokój

Młodzież z MDP działających przy jednostkach OSP Frombork i Braniewo oraz grupa niezrzeszona mogła podziwiać uroki rezerwatu przyrody znajdującego się na obszarze Nadleśnictwa Zaporowo. Na zakończenie uczestnicy spotkania mogli ogrzać się przy ognisku i  na świeżym powietrzu uzupełnić stracone kalorie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Zobacz w jaki sposób kradną telefony w tramwajach. Rozpoznajesz ich? Zadzwoń!
Sonda
Jak często podróżujesz?