Nie żyje żołnierz z 9 brygady z Braniewa

i

Autor: arch. 16DZ Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w Białowieży w pobliżu granicy polsko - białoruskiej.

Nie żyje żołnierz z 9 brygady z Braniewa

2022-01-27 10:08

Nie żyje żołnierz z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w środę 26 stycznia 2022 w Białowieży. Żołnierze z Braniewa wspierają tam straż graniczną w ochronie polsko - białoruskiej granicy.

22-letni żołnierz został znaleziony w parku w Białowieży z raną postrzałową głowy. Informację potwierdza w opublikowanym w internecie komunikacie 16 Dywizja Zmechanizowana.

"26 stycznia w okolicy Białowieży doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł żołnierz 9 Brygady Kawalerii Pancernej. Na miejsce zdarzenia wezwano Pogotowie Ratunkowe. Aktualnie czynności w tej sprawie prowadzi Żandarmeria Wojskowa pod nadzorem prokuratury. Według wstępnych ustaleń doszło do wystrzału z broni służbowej, w wyniku którego nastąpiła śmierć żołnierza. Do zdarzenia doszło przed przystąpieniem żołnierza do zmiany. Rodzina żołnierza została powiadomiona i objęta opieką psychologa".

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Kierowcy na celowniku policyjnego drona! Gigantyczne mandaty
Sonda
Ile znasz języków obcych?