Nocne zwiedzanie Muzeum Ziemi Braniewskiej

i

Autor: arch. TMB Będzie to już szóste tego typu spotkanie w Muzeum Ziemi Braniewskiej.

Nocne zwiedzanie Muzeum Ziemi Braniewskiej

2022-05-17 22:47

W Braniewie tegoroczna Noc Muzeów odbędzie się 28 maja. Będzie to już szóste tego typu spotkanie w Muzeum Ziemi Braniewskiej . W programie oprócz nocnego zwiedzania placówki także wiele dodatkowych atrakcji m.in. Napoleoniada.

W sobotę, 28 maja 2022 warto wybrać się do Muzeum Ziemi Braniewskiej na szóste już spotkanie w ramach akcji pod hasłem “Noc muzeów”. W programie oprócz nocnego zwiedzania placówki także wiele dodatkowych atrakcji m.in. koncert duetu akordeonistów “Face 2 Face” i Napoleoniada wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej. Będzie też wykład historyczny prof. Stanisława Achremczyka oraz otwarcie wystawy poświęconej Janowi Ansgaremu Czapskiemu i jego rodzinie. Braniewska Noc Muzeów rozpocznie się w południe i potrwa do 23.00. Wstęp jest wolny. Radio ESKA jest patronem medialnym wydarzenia.

Do muzeum rowerem

W ramach Nowy Muzeów będzie można wybrać się także na rodzinną wyprawę rowerową. Braniewski Klub Sportowy “Szybki struś” zaprasza w sobotę 28 maja na rodzinną wyprawę rowerową, która zakończy się w Muzeum Ziemi Braniewskiej. Start chętnych o godz. 11.00. Zbiórka na braniewskim rynku. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów trasa będzie krótka wkoło Braniewa, tak by później mieć siły na atrakcje związane z Braniewską Nocą Muzeów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Rajd Pojazdów Zabytkowych przy Zamku w Rydzynie
Sonda
Jaki jest twój ulubiony film z Gwyneth Paltrow?