Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

i

Autor: KPP Braniewo Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

2021-11-22 7:28

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 230 gramów amfetaminy. Czynności w tej sprawie trwają.

Policjanci z wydziału kryminalnego cały czas monitorują środowiska związane z przestępczością narkotykową. Zgromadzone i przeanalizowane przez nich informacje tym razem doprowadziły ich do pewnego mieszkańca powiatu braniewskiego.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego, a następnie przeszukali użytkowany przez niego garaż. Jak wynikało z ustaleń kryminalnych, to właśnie w garażu mogły znajdować się należące do 48-latka narkotyki. Policyjny trop okazał się słuszny. Wewnątrz pomieszczenia funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 230 gramów amfetaminy.

Podejrzany trafił do policyjnej celi, a policjanci wciąż pracowali nad sprawą. Następnie całość materiału dowodowego trafiła do sądu. W czwartek (18.11) zapadła decyzja o tym, że 48-latek zostanie objęty policyjnym dozorem i nie będzie mógł opuszczać kraju. Dodatkowo wobec sprawcy zastosowano środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

Bez dodatkowych zabezpieczeń w Złotych Tarasach

QUIZ. Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Pytanie 1 z 12
Polski Ład, który wejdzie od stycznia zapewni...