Ostatni mecz na starym stadionie

i

Autor: MH Piłkarze Zatoki Braniewo marzą o zdobyciu kolejnych punktów.

Ostatni mecz na starym stadionie

2022-04-15 13:02

To będzie wyjątkowe spotkanie z kilku powodów. Mowa o ostatnim meczu Zatoki Braniewo na starym Stadionie Miejskim w Braniewie przed dawno wyczekiwanym remontem obiektu.

W sobotę 16 kwietnia o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim  przy ul. Botanicznej w Braniewie, piłkarze Zatoki Braniewo  zagrają z drużyną Jeziorak Iława.

Ważne spotkanie

- To silny zespół, który w tabeli forBet IV ligi zajmuje 4. lokatę z dorobkiem 38 punktów – mówi Robert Walczak, rzecznik prasowy klubu MKS Zatoka Braniewo.

Piłkarze Zatoki Braniewo marzą o zdobyciu kolejnych punktów, bo drużyna zajmuje 17. miejsce w tabeli i walczy o pozostanie w lidze. Promykiem nadziei są ostatnie spotkania wysoka wygrana z Mazurem Ełk i dobra gra z silnym Huraganem Morąg.

Remont stadionu

W sobotę 16 kwietnia w przerwie spotkania piłkarzy Zatoki Braniewo z drużyną Jeziorak Iława odbędzie się symboliczne zamknięcie Stadionu Miejskiego w Braniewie, a po meczu wspólne pamiątkowe zdjęcie kibiców z piłkarzami. Ten mecz rozpocznie także świętowanie jubileuszu 75-lecia klubu Zatoka Braniewo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.04.2022
Sonda
Co myślisz o wegańskich wersjach tradycyjnych dań?