Pokonaj koronawirusa wspólnie z wojskiem

i

Autor: MH Każdego chętnego zaszczepią żołnierze –ratownicy medyczni z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej.

Pokonaj koronawirusa wspólnie z wojskiem

2021-07-09 10:32

To będzie dodatkowa okazja dla niezaszczepionych. W sobotę (10 lipca) w koszarach przy Al. Wojska Polskiego 7 w Braniewie uruchomiony zostanie wojskowy punkt drive-thru, w którym będzie można przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson&Johnson.

Każdego chętnego zaszczepią żołnierze –ratownicy medyczni z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. Punkt rozpocznie działalność o godz. 11.00. Do dyspozycji będzie miał 200 dawek preparatu. Nie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Żołnierze zapraszają do wspólnej walki z koronawirusem.

10 lipca Dzień Otwartych Koszar

Dodatkową atrakcją będzie Dzień Otwartych Koszar połączony z piknikiem służb mundurowych, który odbędzie się na terenie jednostki przy ul. Wojska Polskiego 7  w Braniewie. O godz. 13.00 na placu apelowym przysięgę wojskową złożą żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Obrony Terytorialnej. W programie pikniku, który będzie towarzyszył tej uroczystości przewidziano m.in. pokaz sprzętu wojskowego, żołnierski poczęstunek, koncert orkiestry wojskowej i lekcje żywej historii.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Lewandowski grał z kibicami w piłkę na ulicy

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."