Policjanci podsumowali długi weekend

i

Autor: www.pixabay.com W trakcie ostatnich dni policjanci „drogówki” skontrolowali ponad 200 pojazdów.

Policjanci podsumowali długi weekend

2021-06-07 23:35

Ponad 200 skontrolowanych pojazdów, blisko 130 nałożonych mandatów za przekroczenia prędkości oraz skierowanych 7 wniosków o ukaranie do sądu – to efekt działań braniewskiej „drogówki” podczas długiego, czerwcowego weekendu.

Więcej aut na drogach powiatu, zwiększona liczba policyjnych patroli – to typowe elementy każdego długiego weekendu. Funkcjonariusze w radiowozach oznakowanych, nieoznakowanych oraz na motocyklach i łodzi nieprzerwanie kontrolują ruch na drogach i akwenach regionu. Policjanci zwracają uwagę na to czy przestrzegane są obowiązujące przepisy dotyczące ruchu lądowego i wodnego. Sprawdzają stan trzeźwości kierowców i kontrolują to czy wszyscy pasażerowie są przewożeni zgodnie z przepisami.

W trakcie ostatnich dni policjanci „drogówki” skontrolowali ponad 200 pojazdów. Stan techniczny czterech z nich pozostawiał wiele do życzenia, dlatego policjanci podejmowali decyzję o zatrzymaniu ich dowodów rejestracyjnych. Dwukrotnie funkcjonariusze interweniowali także wobec pieszych, którzy nie przestrzegali przepisów. Spośród 177. ujawnionych wykroczeń, aż 149 dotyczyło zbyt szybkiej jazdy. Podczas długiego weekendu kontrolom drogowym poddano także 10. motocyklistów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Strajk pielęgniarek w Olsztynie
Sonda
Czy chciałbyć aby sztuczna inteligencja działała już w Polsce?