Pożar w piwnicy w Kolonii Świętochowo

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Na szczęście szybka reakcja straży pożarnej zapobiegła rozwojowi pożaru

Pożar piwnicy w Kolonii Świętochowo

2022-03-02 23:53

Strażacy powiatu braniewskiego gasili pożar w piwnicy budynku mieszkalnego. Do pożaru doszło w Kolonii Świętochowo (gmina Braniewo).

Zgłoszenie o pożarze piwnicy w budynku mieszkalnym w Kolonii Świętochowo (gmina Braniewo) dotarło do strażaków w środę (2 marca), kilkanaście minut po godzinie 9:00.

Szybka reakcja strażaków

Na miejsce pożaru skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz strażaków z Wojskowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne przystąpili do gaszenia pożaru.

- Wewnątrz pomieszczenia zapaliły się zgromadzone kartony i częściowo opał. Po kilku minutach intensywnych działań pożar został ugaszony - relacjonują strażacy.

Właściciele przed przybyciem straży pożarnej opuścili budynek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Ukraińscy pogranicznicy usprawnili odprawę kobiet i dzieci uciekających przed wojną. Na przekroczenie granicy czekają ok godz.
Sonda
Czy milion dolarów za "głowę Putina" to dużo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE