Proszę Państwa, nic nie boli. W braniewskim szpitalu rozpoczeły się szczepienia

i

Autor: Fanpejdż H. Piotrowska Szczepionki pomogły opanować wiele groźnych chorób.

Proszę Państwa, nic nie boli. W braniewskim szpitalu rozpoczeły się szczepienia przeciwko COVID-19

2021-01-11 23:54

Ta szczepionka pozwoli nam wrócić do normalności – mówi dr Hanna Piotrowska z braniewskiego szpitala. Jako lekarz z 50-letnim stażem w zawodzie apeluje o to, by się nie bać i zaszczepić się przeciwko Covid -19. Sama poddała się szczepieniu w Powiatowym Centrum Medycznym w Braniewie. Była pierwszą zaszczepioną osobą.

Dr Hanna Piotrowska jest pediatrą i kierownikiem oddziału dziecięcego w braniewskim szpitalu. W swojej wieloletniej praktyce zawsze miała do czynienia ze szczepieniami i uważa, że pomogły one do tej pory opanować wiele groźnych chorób.

W poniedziałek (11 stycznia) w Braniewie rozpoczęły się szczepienia przeciw COVID-19. Szczepienia odbywają się   w tzw. szpitalu węzłowym czyli w Powiatowym Centrum Medycznym przy ul. Moniuszki. Narodowy program szczepień przeciw COVID-19 ruszył w Polsce w niedzielę 27 grudnia. Na początek szczepionki dostaje personel medyczny z tzw. grupy 0.

Rządowy system zapisów na szczepienia ruszy 15 stycznia 2021 roku. Szczepienia na COVID-19 będą w Braniewie realizować:

1. Powiatowe Centrum Medyczne (szpital), ul. Moniuszki 13.

2. Przychodnia „Nasz lekarz” , ul. Żeromskiego 14A.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Cezary Pazura zachęca do szczepień

QUIZ. Popularne skróty. Niby znasz je wszystkie, ale czy wiesz, jak je poprawnie rozwinąć?

Pytanie 1 z 15
Co oznacza skrót GIF?