Przed policją ukrywał się w leśnym szałasie

i

Autor: KWP Olsztyn Przed policją ukrywał się w leśnym szałasie

Nie płacił alimentów, ukrywał się w szałasie w lesie

2021-12-23 7:44

Pewien 47-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego przez 7 lat ukrywał się przed wymierzoną mu przez sąd karą. Mężczyzna miał na swoim „koncie” uchylanie się od obowiązku wypłacania alimentów. Sąd wymierzył mu karę 272 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna chciał jednak uniknąć „odsiadki” więc postanowił ukryć się w … lesie.

Sprawą odnalezienia mieszkańca powiatu braniewskiego zajęli się szczycieńscy, którzy kryminalni wyruszyli potwierdzić dokonane przez siebie ustalenia. Tym razem działali na polecenie Sądu Rejonowego w Gliwicach, który od 7 lat poszukiwał 47-latka.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna choć posiada meldunek na terenie powiatu braniewskiego, to może ukrywać się na terenie miejscowości Romany położonej w gminie Szczytno. Mundurowi kilkaset metrów od drogi, w głębi lasu, naszli na wybudowany w ziemi szałas. Wewnątrz zastali śpiącego jeszcze 47-latka.

Mężczyzna przez 7 lat ukrywał się przed wymierzoną mu przez sąd karą pozbawienia wolności. W ostatnim czasie postanowił „osiedlić” się na terenie gminy Szczytno. W środku lasu wybudował szałas w którym zamieszkał. 47-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego został zatrzymany przez szczycieńskich kryminalnych i przewieziony już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy.

DIY: pakowanie prezentów last minute: proste a efektowne sposoby krok po kroku

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. W nazwach państw brakuje kilku liter. Zgadniesz, o jakie państwo chodzi?

Pytanie 1 z 10
Państwo położone we wschodnich Himalajach: B*ut*n to: