Ruszyła rejestracja. Ty też możesz zostać wolonatriuszem

i

Autor: Fanpejdż WOŚP Braniewo

Ruszyła rejestracja. Ty też możesz zostać wolontariuszem WOŚP Braniewo

2020-11-18 23:57

W Braniewie jak co roku o tej porze rozpoczął działalność sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab przygotowuje finał na 10 stycznia 2021, ale nikt nie wie jeszcze jak pandemia wpłynie na przebieg 29. finału Orkiestry.

29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. Pandemia może go trochę zmienić, ale na razie wszystko wskazuje na to, że się odbędzie. Na początek sztab WOŚP Braniewo poszukuje wolontariuszy.

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

- W Braniewie podczas 29. Finału będzie mogło pracować 170. wolontariuszy. Liczy się kolejność zgłoszeń – przypominają przedstawiciele miejscowego  sztabu WOŚP.

Rejestracja wolontariuszy WOŚP odbywa się dwuetapowo. W pierwszej kolejności osoby chętne do czynnego udziału w 29 Finale, muszą zarejestrować konto na stronie głównej WOŚP  (niepełnoletni będą zmuszeni poprosić rodzica o założenie tam konta i dodanie jego jako wolontariusza). Następnie trzeba się zgłosić do braniewskiego sztabu, aby otrzymać kod TOKEN. Najlepiej skontaktować się z Jackiem Garbowskim. Można to zrobić za pośrednictwem FB lub telefonicznie skontaktować się z przedstawicielem sztabu WOŚP Braniewo (666 877 303 ). Szczegóły także na fanpejdżu WOŚP Braniewo.

Zaczynamy przygotowania do 29 finału WOŚP w Olsztynie

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?