Służby mundurowe mieszkańcom Braniewa

i

Autor: arch. Starostwo Powiatowe w Braniewie Festyny organizowane wspólnie przez służby mundurowe odbywały się regularnie przed pandemią.

Służby mundurowe mieszkańcom Braniewa

2021-08-10 15:10

Tegoroczne obchody Święta Wojska Polskiego odbędą się w Braniewie pod hasłem wspólnego festynu służb mundurowych. Zabawa odbędzie się w sobotę 14 sierpnia w braniewskim amfiteatrze od godz. 11.00 do 16.00.

“Działamy razem, działamy wspólnie” to motto, które promuje w swojej jednostce płk Grzegorz Barabieda, dowódca 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. Tym razem do wspólnego działania zaprosił inne służby mundurowe funkcjonujące w powiecie braniewskim. I tak z okazji tegorocznego Święta Wojska Polskiego wojsko oraz inni mundurowi zorganizują dla mieszkańców wspólny festyn pod hasłem “ Służby mundurowe mieszkańcom Braniewa”.

Zabawa w Amfiteatrze Miejskim w Braniewie

Zabawa odbędzie się w sobotę 14 sierpnia w braniewskim amfiteatrze od godz. 11.00 do 16.00. W programie:

  • występ orkiestry wojskowej
  • pokaz sprzętu oraz działań służb mundurowych
  • zmagania sportowe
  • konkursy i zabawy
  • strefa dziecka
  • stoiska służb mundurowych

Podczas festynu  będzie się można także zaszczepić. W godz. 14:00 - 18:00 w Amfiteatrze Miejskim w Braniewie funkcjonować będzie mobilny punkt szczepień.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Poradnik Zdrowie: olej Tamanu

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest: