Strażacy z Braniewa opanowali groźny pożar

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Ogień z palącego się auta wydostawał się na zewnątrz pomieszczenia garażowego.

Strażacy z Braniewa opanowali groźny pożar

2021-08-06 12:50

Kolejna udana akcja braniewskich strażaków. W czwartek (05 sierpnia) w jednym z garaży przy ulicy Kościuszki w Braniewie doszło do pożaru pojazdu osobowego marki Ford, który wyposażony był w instalację LPG.

Do pożaru doszło ok. godz. 13.30. W chwili dojazdu na miejsce pojazdów pożarniczych ogień z palącego się auta wydostawał się na zewnątrz pomieszczenia garażowego. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie skupili się na intensywnie prowadzeniu działań gaśniczych w celu ograniczenia rozmiaru i skali pożaru. Po opanowaniu ognia tlący się wrak auta osobowego został wyciągnięty na zewnątrz i dogaszony. Piana gaśnicza po kilku minutach skutecznie wyeliminowała pożar auta i wyposażenia garażu.

Strażaków w działaniach wspierali funkcjonariusze policji

Dodatkowo strażacy sprawdzili czy ogień nie przeniósł się na sąsiednie garaże.

W trakcie sprawdzania pogorzeliska strażacy wezwani zostali do kolejnego zdarzenia, o którym poinformował system sygnalizacji pożaru w jednym z obiektów objętym monitoringiem.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Ceny warzyw i owoców szokują! Kupujący oburzeni

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to: