Strażacy w akcji “Bezpieczne wakacje”

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo To pierwsze po okresie obostrzeń pandemicznych spotkanie edukacyjne o bezpieczeństwie.

Strażacy w akcji “Bezpieczne wakacje”

2021-06-24 7:48

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie rozpoczęli akcję edukacyjno – prewencyjną pod hasłem “Bezpieczne wakacje”. W ramach spotkań podpowiadają jak bezpiecznie wypoczywać.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Braniewie. W środę, 23 czerwca 2021 roku na placu przed ośrodkiem zorganizowano “Dzień sportu”.

O bezpieczeństwie z najmłodszymi i nie tylko

Strażacy zaprezentowali wychowankom ośrodka sprzęt i wyposażenie swojej formacji, przygotowali też materiały promocyjne w postaci ulotek promujących bezpieczne zasady wypoczynku zarówno nad wodą jak również w lesie. Omówiono zasady bezpieczeństwa podczas anomalii pogodowych. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyło się obcowanie ze sprzętem pożarniczym.

Uczestnicy Ośrodkowego Dnia Sportu mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi strażacy. Przejażdżka quadem czy podnośnikiem strażackim oraz możliwość polania wody czy zwiedzenia kabin wozów pożarniczych sprawiła, że młodzież chętnie uczestniczyła w spotkaniu. To było pierwsze po okresie obostrzeń pandemicznych spotkanie edukacyjne o bezpieczeństwie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Sonda po meczu Polska-Szwecja
Sonda
Czy chciałbyć aby sztuczna inteligencja działała już w Polsce?