Strażacy walczyli z ogniem w Jeziorku

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Pożar budynku gospodarczego - Jeziorko gm. Pieniężno.

Strażacy walczyli z ogniem w Jeziorku

2022-04-11 7:40

Jeziorko to mała miejscowość w gminie Pieniężno. To właśnie tam ogień zniszczył cały budynek gospodarczy oraz znajdujące się wewnątrz zgromadzone materiały - drewno, maszyny, sprzęt gospodarczy. Na szczęście nie przeniósł się na pobliski budynek mieszkalny.

O pożarze stodoły w Jeziorku w gminie Pieniężno strażacy dowiedzieli się w nocy z soboty na niedzielę (09.04 - 10.04) około godz. 23:35. Na miejsce skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz ochotników z OSP Pieniężno i Pluty. W chwili dojazdu ratowników na miejsce pożaru, cały budynek gospodarczy objęty był przez ogień.

Ogień strawił stodołę i to co było w środku

Ogień zniszczył cały budynek gospodarczy oraz znajdujące się wewnątrz zgromadzone materiały - drewno, maszyny, sprzęt gospodarczy. Na szczęście pożar  nie przeniósł się na pobliski budynek mieszkalny.

Ciężka akcja ratownicza

Na pogorzelisku pracowali przez kilka godzin strażacy OSP, którzy dopiero w godzinach porannych ugasili pożar budynku. Przyczynę pożaru wyjaśni dochodzenie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Sonda
Podoba ci się nowy utwór Vito Bambino "Poszło"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE