Strażacy walczyli z ogniem w Jeziorku

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Pożar budynku gospodarczego - Jeziorko gm. Pieniężno.

Strażacy walczyli z ogniem w Jeziorku

2022-04-11 7:40

Jeziorko to mała miejscowość w gminie Pieniężno. To właśnie tam ogień zniszczył cały budynek gospodarczy oraz znajdujące się wewnątrz zgromadzone materiały - drewno, maszyny, sprzęt gospodarczy. Na szczęście nie przeniósł się na pobliski budynek mieszkalny.

O pożarze stodoły w Jeziorku w gminie Pieniężno strażacy dowiedzieli się w nocy z soboty na niedzielę (09.04 - 10.04) około godz. 23:35. Na miejsce skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz ochotników z OSP Pieniężno i Pluty. W chwili dojazdu ratowników na miejsce pożaru, cały budynek gospodarczy objęty był przez ogień.

Ogień strawił stodołę i to co było w środku

Ogień zniszczył cały budynek gospodarczy oraz znajdujące się wewnątrz zgromadzone materiały - drewno, maszyny, sprzęt gospodarczy. Na szczęście pożar  nie przeniósł się na pobliski budynek mieszkalny.

Ciężka akcja ratownicza

Na pogorzelisku pracowali przez kilka godzin strażacy OSP, którzy dopiero w godzinach porannych ugasili pożar budynku. Przyczynę pożaru wyjaśni dochodzenie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Sonda
Podoba ci się nowy utwór Vito Bambino "Poszło"?