Strażacy zawodowi i ochotnicy walczyli z pożarem w Głębocku – Kolonia

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Pożar budynku gospodarczego – Głębock Kolonia gm. Lelkowo.

Strażacy zawodowi i ochotnicy walczyli z pożarem w Głębocku – Kolonia

2021-05-13 11:07

Ponad dwie godziny walczyli strażacy z pożarem do którego doszło w środę wieczorem (12 maja) w miejscowości Kolonia Głębock w gminie Lelkowo. Ogień strawił budynek gospodarczy. Strażacy robili co mogli, by ogień nie przeniósł się na budynek mieszkalny.

- W chwili naszego dojazdu na miejsce zgłoszenia, ogniem objęty był już cały budynek gospodarczy. Płomienie stanowiły zagrożenie dla pobliskiego obiektu mieszkalnego, w którym z uwagi na duże promieniowanie cieplne doszło do zapalenia fragmentu dachu – relacjonują strażacy.

Na miejsce pożaru skierowano cztery pojazdy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z Lelkowa, Wyszkowa, Pieniężna oraz Żelaznej Góry.

Walczyli z ogniem ponad dwie godziny

Strażacy oprócz gaszenia pożaru przystąpili również do prac rozbiórkowych zniszczonego przez płomienie budynku gospodarczego, dogaszając ukryte zarzewia ognia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Rozebrał się i wskoczył do fontanny

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...